نرم افزار انبارداری چیست

نرم افزار انبارداری چیست ، یک نرم افزار مهم است که میزان موجودی کالا را در انبار به صورت آنی و به طور خودکار اندازه گیری می کند. این نرم افزار قادر است تا مقدار ورودی و خروجی کالاهای مختلف را مشخص نماید. برخی از افراد برای مدیریت موجودی خود در انبار، از نرم افزار اکسل استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید نرم افزار انبارداری چیست

مرکز مشاوره در شرق تهران

مرکز مشاوره در شرق تهران ، آیا تا به حال برای حل مشکلات خود به مرکز مشاوره مراجعه کرده اید؟ مشاوران با توجه به تجربه و دانشی که دارند می توانند در زمینه های مختلف به افراد کمک کنند.

ادامه مطلب: مرکز مشاوره در شرق تهران

حسابداری اجاره

حسابداری اجاره ، در ابتدا لازم است با مفهوم اجاره آشنایی داشته باشیم. اجاره عبارت است از موافقتنامه ای که که بر اساس آن اجاره گیرنده در برابر پرداخت هزینه مشخص، حق استفاده از دارایی ها در یک بازه زمانی مشخص را دارد.

در ادامه خواهید خواند حسابداری اجاره

نرم افزار انبار چیست ؟

نرم افزار انبار چیست ؟ ، نرم افزار انبار و کالا امکان مدیریت کلیه تراکنش‌های مقداری و ریالی انبار را در اختیار کاربر گذاشته، بر اساس عملیات تعریف شده، اسناد مالی را در نرم افزار حسابداری صادر و بهای تمام شده را به روز می­ نماید .

بیشتر بخوانید نرم افزار انبار چیست ؟

حسابداری IFRS چیست

حسابداری IFRS چیست ، این عبارت مخفف استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی می باشد. به عبارتی مجموعه ای از استانداردهای حسابداری بوده که بوسیله هیات استانداردهای بین المللی مدون شده است.

در ادامه خواهید خواند حسابداری IFRS چیست